• Muzaffer KÜLCÜ Resmi Web Sitesi

HABERLER

Milletin Zaferi Yayın Tarİhİ: 17.4.2017

16 Nisan seçim sonuçlarının açıklanmaya başlanması ile birlikte Çorum'da vatandaşlar Saat Kulesi Hürriyet Meydanı önünde toplanmaya başladı.

AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Lütfiye İlksen Ceritoğlu, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, MHP İl Başkanı Mehmet Akif Aras, Hürriyet Meydanı'nda toplanan coşkulu kalabalığa hitaben bir konuşma yaptı.

KÜLCÜ; "ARTIK YENİ BİR TÜRKİYE DÖNEMİ BAŞLIYOR"

Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ise konuşmasında 2002 yılından beri millete inandıklarını, güvendiklerini ve milletle beraber yol yürüdüklerini kaydetti.

Uzun ve yorucu bir sürecinin sonunda istenilen sonucu ulaşıldığını dile getiren Külcü, bugün milletin yeni bir Türkiye'ye evet dediğini söyledi.

Artık yeni bir Türkiye döneminin başladığını vurgulayan Başkan Külcü; "Olmaz dediler, sandık kurdurmayız dediler, sandıktan evet çıkmaz dediler ama millet bunlara bugün cevap verdi. Bu Türkiye yeni bir Türkiye dedi, artık biz yeni bir Türkiye yazıyoruz.

2007 yılında bize 367 dayatması yaptılar. Süleyman Demirel'i seçen, Turgut Özal'ı seçen anayasa, Ahmet Necdet Sezer'i seçen anayasa bu defa farklı bir şekilde uygulandı. Koşan Türkiye'ye pranga vurmaya çalıştılar. Milletimiz 2007 yılında ilk düğümü çözdü. Millet 2007 yılında Cumhurunu seçmeye evet dedi. 2002'den beri her zaman millete, inandık, güvendik ve milletle beraber yol yürüdük.  Milletimiz egemenliğin yegane sahip olarak bundan sonra her şeyin kararını kendi verecek. 2007 yılında biz evet dedik onlar hayır dedi, 2010'da biz evet dedik onlar hayır dedi yine 2017'de biz evet dedik onlar yine hayır dedi. Bunlar suyu yokuşa vurmaya çalışıyorlar. Suyu tersine akıtmaya çalışıyorlar ama bu su tersine akmaz bunu bilsinler." dedi.
Haberi Paylaşın:

DİĞER HABERLER